Kamenný obchod otevřen!Nezapomeňte nás navštívit v našem novém kamenném obchodě. Nabízíme velký výběr různého sortimentu.

Podlahy, lepidla, stěrky, tmely a jiné příslušenství za rozumné ceny. Najdete nás na adrese: Václavské nám. 50, Unhošť

 

Otevírací doba: Pondělí - Středa - Pátek od 8.30h - do 18h.

Telefon: 728 378 866

Podrobnosti
 
 
 

LINO Fatra / Domo

Autor: Pavel Cvingráf z 10 Červenec 2014, Zhlédnuto: 1632

LINO Fatra / Domo
Domo je podlahová krytina, která se skládá z několika vrstev (heterogenní), které se odsebe liší složením: nášlapná vrstva s dekoram, podkladní probarvená vrstva, podkladní vrstva.Tloušťka nášlapné vrstvy určuje stupeň zátěže podlahové krytiny. Tyto podlahoviny splňují požadavky pro aplikaci v bytové výstavbě.

Kategorie: PVC Krytiny » PVC Fatra

 

LINO Fatra / Novoflor Standard

Autor: Pavel Cvingráf z 9 Červenec 2014, Zhlédnuto: 1751

LINO Fatra / Novoflor Standard

Novoflor Standard je heterogení podlahová krytina, která se skládá z několika vrstev, které se od sebe liší složením: PUR povrchová vrstvy, nášlapná vrstva s dekoren, podkladní probarvená vrstva, podkladni vrstva. Tloušťka nášlapné vrstvy určuje stupeň zátěže podlahové krytiny.Tyto podlahoviny splňuji požadavky pro aplikace v bytové i komerční výstavbě a v lehkém průmyslu.

Kategorie: PVC Krytiny » PVC Fatra

 

LINO Fatra / Novoflor Extra

Autor: Pavel Cvingráf z 9 Červenec 2014, Zhlédnuto: 2127

LINO Fatra / Novoflor Extra
je podlahová krytina, která se skládá z několika vrstev (heterogenní), které se od sebe liší složením: PUR povrchová vrstva, nášlapná vrstva s dekorem, podkladní probarvená vrstva, podkladní vrstva. Tloušťka nášlapné vrstvy určuje stupeň zátěže podlahové krytiny. Tyto podlahoviny splňují požadavky pro aplikace v bytové i komerční výstavbě a v lehkém průmyslu.

Kategorie: PVC Krytiny » PVC Fatra

 

LINO Fatra / Praktik N

Autor: Pavel Cvingráf z 9 Červenec 2014, Zhlédnuto: 1343

LINO Fatra / Praktik N
Tyto podlahové krytiny jsou v celé své tloušťce stejného složení - homogenní. Nášlapná (užitná) vrstva je shodná s tloušťkou podlahoviny.Tyto podlahoviny splňují požadavky pro aplikace v objektech s těžkým namáháním, jako jsou školy, nemocnice, obchodní domy, výrobní haly a jiné veřejné prostory.

Kategorie: PVC Krytiny » PVC Fatra

 
Předchozí strana Další strana